Hledáte cyklistické kolo, které je vhodné na výlety do přírody nebo do města? A nebo patříte mezi cyklisty, kteří se chystají na závody? Ať tak či onak, věříme, že u nás si vyberete. Naše nabídka je pestrá a zahrnuje klasická kola i elektrokola dodávaná firmami Author, Scott, Apache, Levit. Jedná se o firmy, které poskytují kvalitní a spolehlivé výrobky za rozumnou cenu.

Na výběr máte dětská, dámská a pánská kola pro různé příležitosti. Některá jsou vhodná na každodenní cestování po městě, jiná zase do přírody. Záleží na vás, které si vyberete, zda to bude kolo městské, horské, krosové, trekingové nebo elektrokolo .

Dáváte raději přednost jízdě na koloběžce? V tom případě si u nás můžete vybrat koloběžku od české firmy KOSTKA.

Mimo jiné u nás také najdete příslušenství (jako jsou cyklistické helmy, tretry, cyklistické rukavice, funkční oblečení), které vám zpříjemní jízdu na jízdním kole či koloběžce.

V neposlední řadě se na nás můžete obrátit, pokud budete potřebovat odborné poradenství nebo servis kola. Rádi vám poradíme, kolo seřídíme a když bude potřeba tak ho také opravíme, aby se vám na něm pohodlně jezdilo.